Esmu Ieva Zaumane Systemic Change dibinātāja un iekšējās komunikācijas stratēģiskā konsultante. Biznesa psiholoģija, komunikācijas vadība un organizāciju sistēmas ir mana profesionālā aizraušanās un sirdslieta jau vairāk nekā 17 gadus.

Es ticu komunikācijai, sadarbībai, attiecībām kā biznesa veiksmes pirmsākumam un pamatu pamatam. Ļoti daudzos uzņēmumos vadītāji cīnās ar iekšējo komunikāciju kā milzu ziloni, ko nevar izkustināt no vietas. Mans nolūks ir parādīt, ka to virzot pa maziem soļiem, iespējams ne tikai to izkustināt, bet arī virzīt pa noteiktu ceļu. Tā var palīdzēt gan veidot veselīgu mikroklimatu, gan likt pamatus kultūrai, gan īstenot nozīmīgus projektus, gan pārdzīvot pārmaiņas un krīzes.

Vēlos palīdzēt vadītājiem kļūt par izciliem komunikācijas līderiem, jo ticu, ka tā iespējams iemantot darbinieku uzticēšanos. Un tieši uzticēšanās ir faktors, kas mudina darbiniekus sekot vadītājiem un ļauj kopā sasniegt izvirzītos mērķus.

Esmu Dienas Bizness Personāla vadības rokasgrāmatas līdzautore. 2019. gadā veidoju nodaļu par startēģiski vadītu iekšējo komunikāciju. Turpinās sadarbība ar Dienas Bizness HUB, vadot atvērtos seminārus par efektīvu pārmaiņu komunikāciju.

Esmu arī sertificēts APC koučs, un ieguvusi Berta Helingera Institūta un Systemic Constellation Center Riga sertifikātu “Organizācijas sistēmdinamikas un sistēmiskie sakārtojumi”.

Mana Profesionālā pieredze ir saistīta ar stratēģiskas komunikācijas vadību un darbinieku iesaisti dažādos organizācijas dzīves ciklos, gan stabilitātē, gan pārmaiņās, gan arī krīzēs.

APLIECINĀJUMI

Iegūts APC Kouča sertifikāts
Zināšanas par organizāciju sistēmdinamikām

Uzstāšanās starptautiskās konferencēs