NOTEIKUMI


Latvijas Republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu saucpar distances līgumu (MK noteikumi).

Distances līgums

 

Pārdevējs ir Ieva Zaumane Systemic Change SIA, reģistrācijas numurs: LV52103088351, juridiskā adrese:O.Kalpaka 13-34, Sigulda, LV- 2150. 

 

Pircējs ir fiziska vai juridiska persona, kas iepērkas www.talkaboutchange.org mājaslapā.

 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts

Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses,

noslēdz šādu Līgumu: Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces,

atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

 

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājaslapu, norādot pasūtamo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot Interneta veikalā

iestrādātos maksājuma rīkus, vai apmaksājot Pārdevējs sagatavo, un Pircējam pa e-pastu nosūta pasūtījumam atbilstošu rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

1. Solis – Izvēlieties preci.
Kad tas izdarīts, spiediet Pievienot Grozam, kas to automātiski pievienos Jūsu iepirkuma grozam.

2. solis – Noformējiet pasūtījumu.

Dodieties uz sadaļu “grozs”, rūpīgi izlasiet visu informāciju par sevis izvēlēto preci un aizpildiet obligātos laukus, kā arī pārskatiet izvēlētās preces un to daudzumu.


3. solis – Turpiniet uz apmaksu
Spiediet Turpināt noformēt pirkumu. Atvērsies Checkout logs pirkuma apmaksas logs, kurā Jums jāievada nepieciešamie dati, lai varam ar Jums sazināties, saistībā ar veikto pirkumu, izsūtīt pirkumu apstiprinošu rēķinu (ja nepieciešams). Ja Jūs apmierina veiktais pasūtījums, izvēlies vienu no metodēm, kā apmaksāt savu pirkumu un spiediet pasūtīt.

Klientiem tiek nodrošināta bezmakas piegāde neatkarīgi no valsts, kurā klients atrodas.

Preci iespējams saņemt šādos veidos:

  • Latvijas robežās ar Omniva SIA starpniecību
  • Starptautiskie pārvadājumi ar AS Latvijas Pasts starpniecību
  • Saņemt Rīgā Hipokrāta ielā 35

Standarta piegāde Latvijas robežās tiek veikta 2-4 dienu laikā no apmaksas brīža.
Starptautiskās piegādes atkarīgas no AS Latvijas Pasts pakalpojuma sniegšanas
ātruma

Norēķinu valūta vietnē www.talkaboutchange.org ir eiro (EUR).

Jūsu ērtībai piedāvājam veikt apmaksu ar bankas karti vai bankas pārskaitījumu.
Izvēloties šo apmaksas veidu, varat savu pasūtījumu apmaksāt uzreiz un preci saņemtbezkontakta veidā.


Apmaksa ar bankas karti ir iespējama tikai tajā gadījumā, ja banka, kura Jums ir
izsniegusi doto karti, piedalās programmā drošo pirkumu veikšanai internetā
(MasterCard SecureCode vai Verified by Visa). Pēc bankas kartes datu ievadīšanas Jūs varat tikt nosūtīti uz Jūsu bankas lapu drošības koda ievadīšanai, kas nepieciešams lai pārbaudītu Jūsu personas datus. Ja maksājums netiks apstiprināts, lūgums sazināties ar Jūsu banku, kura Jums ir izsniegusi maksājuma karti vai arī izvēlieties citu maksājuma veidu.

Ja Pircējam ir atlaižu kupons ar kodu, tad Pircējs pirkumam var pievienot atlaižu kuponakodu, ievadot to speciālā ievades laukā zem nosaukuma “kupons”. Kad kods ievadīts, tad ir jāspiež poga “Izmantot kuponu”. Sistēma automātiski pārrēķinās cenu ar pievienoto atlaidi. Kupona kods var nedarboties gadījumos, ja precei jau ir iestatīta kāda no atlaižu opcijām, piem., tā jau ir akcijas prece ar speciālo cenu. Kupona kodi ir lojalitātes politikas bonusi, ko katrs Pircējs vai Pircēju grupa individuāli var saņemt no Pārdevēja. Atsevišķos gadījumos ar mērķi veicināt pārdošanas apjomus atlaižu kupona kodi var tikt publicēti arī sociālajās saziņas vietnēs vai citā publiskā telpā.

Atlaižu kupons, ja tāds ir pieejams, pircējam tiek nosūtīts e-pastā vai nodots citā

formātā, attiecīgi viņa norādītajiem kontaktiem un/vai tā brīža aktuālajām Ieva Zaumane SystemicChange SIA organizētajām akcijām.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums, vai, ja tās iepakojums ir būtiski bojāts vai, attiecībā uz pārtikas precēm – atvērts iepakojums.

Lai atsauktu pirkumu un saņemtu apstiprinājumu atcelšanai ,pēc pasūtījuma brīža ir 5 minūšu laikā jāraksta uz e-pastu zaumane.ieva@gmail.com.

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir

iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi. Pārdevējs apzinās un ievēros visus drošības pasākumus, kas saistīti ar karšu datu pārsūtīšanu un pircēja kartes dati netiks glabāti. 


Maksājumu apstrādi nodrošina maksājumu platforma makecommerce.lv, tāpēc mūsu uzņēmums maksājumu izpildei nepieciešamos personas datus nodod platformas īpašniekam Maksekeskus AS


  • Reālās preces ārējais izskats var atšķirties no fotogrāfijā attēlotā.
  • Akcijas preču skaits ir ierobežots.